ZDALNA NAUKA W OKRESIE ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W SZKOLE

16.03.2020

Uwaga Uczniowie ! W związku z rozprzestrzenianiem się na terytorium Polski koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo młodzieży, wprowadzamy dla wszystkich klas nauczanie zdalne - online !

Nauczanie zdalne odbywa się za pomocą dysków Google przydzielonych dla poszczególnych klas, na które nauczyciele będą wysyłali materiały do nauki oraz zadania do wykonania w domu. Wykonane zadania trzeba odesłać na adres e-mail wskazany przez nauczyciela, zadania podlegają ocenie. Wszystkich uczniów, którzy nie mają dostępu do dysku prosimy o kontakt z wychowawcą lub z sekretariatem.

Dodatkowo uczniom poszczególnych klas zostały przydzielone adresy e-mail.

WYKAZ E-MAIL PRZYDZIELONEGO DLA DANEJ KLASY:

1 A – 1acechwagrowiec@wp.pl

1 B – 1bcechwagrowiec@wp.pl

1 C – 1ccechwagrowiec@wp.pl

1 D – 1dcechwagrowiec@wp.pl

1 E – 1ecechwagrowiec@wp.pl

2 A – 2acechwagrowiec@wp.pl

2 B – 2bcechwagrowiec@wp.pl

3 A – 3acechwagrowiec@wp.pl

HASŁO – wszystkich uczniów, którzy nie posiadają hasła, prosimy o kontakt z wychowawcą lub z sekretariatem.