KONSULTACJE DLA UCZNIÓW

01.06.2020

Prosimy o zapoznanie siÄ™ z informacjami dostyczÄ…cymi konsultacji w Naszej szkole.

INSTRUKCJA BEZPIECZNEGO ZACHOWANIA W DNIU KONSULTACJI

Przyjmujemy następujące zasady:

Przestrzegamy zaleceń GIS, MZ i MEN:

UczeÅ„ posiada aktualny dokument potwierdzajÄ…cy tożsamość  ze zdjÄ™ciem .

Jeżeli jesteÅ› chory lub w Twoim domu przebywa ktoÅ› na kwarantannie lub w izolacji wówczas wszyscy musicie pozostać w domu oraz stosować siÄ™ do zaleceÅ„ sÅ‚użb sanitarnych i lekarza. PrzeÅ›lij dokument potwierdzajÄ…cy powyższy fakty.

Zabieraj wÅ‚asny zestaw  przyborów.  Nie bÄ™dziesz mógÅ‚ ich pożyczać od innych uczniów.

W drodze  korzystaj z osÅ‚ony na usta i nos oraz zachowuj dystans spoÅ‚eczny.

Przed wejÅ›ciem  obowiÄ…zkowo zdezynfekuj rÄ™ce, a jeżeli masz przeciwwskazania zdrowotne do stosowania Å›rodków do dezynfekcji natychmiast umyj rÄ™ce.

Przebywając na terenie korzystaj z osłony na twarzy (maseczka, przyłbica) oraz rękawiczek na dłoniach.

Bezwzględnie stosuj zasady higieny: często myj ręce wodą z mydłem i nie podawaj ręki na powitanie, zachowuj dystans, a także unikaj dotykania oczu, nosa i ust.

Zwracaj uwagÄ™ na odpowiedni sposób zasÅ‚ania twarzy podczas kichania czy kasÅ‚ania. Stosownie zwracaj uwagÄ™ innym w tym zakresie.

Unikaj wiÄ™kszych skupisk , zachowuj dystans przebywajÄ…c na korytarzu, w toalecie, innych pomieszczeniach wspólnych.

Prosimy o wypełnienie odpowiedniej dokumentacji w celu przeprowadzenia konsultacji uzupełniających.

OÅšWIADCZENIE

treœæ zosta³a wydrukowana ze strony