Informacja o śmierci nauczyciela Rzemieślniczej Szkoły Branżowej I stopnia w Wągrowcu

28.06.2022

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy o śmierci Pani Iwony Woczyńskiej – psycholog, nauczyciela, koleżanki. Nieoczekiwana i przedwczesna śmierć zawsze jest dla tych, którzy zostają, trudnym pytaniem, na które nie jesteśmy przygotowani. Dla wielu z nas, jest to bardzo bolesne doświadczenie. Dziś nasze współczucie okazujemy wszystkim, których ta śmierć dotknęła, łącząc się w smutku, żalu i modlitwie.

Z głębokim smutkiem i  żalem zawiadamiamy o śmierci  Pani Iwony Woczyńskiej – psycholog, nauczyciela, koleżanki.

Nieoczekiwana i przedwczesna śmierć zawsze jest  dla tych, którzy zostają, trudnym pytaniem, na które nie jesteśmy przygotowani.

Dla wielu z nas, jest to bardzo bolesne doświadczenie.

Dziś nasze współczucie okazujemy  wszystkim, których ta śmierć dotknęła, łącząc się w smutku, żalu  i  modlitwie.

Msza pogrzebowa za Ś.P. Iwonę Woczyńską

zostanie odprawiona  dn. 01 lipca 2022 r. o godz. 11:00 w kościele pw. BŁ. Michała Kozala w Wągrowcu. Odprowadzenie Drogiej nam Zmarłej na miejsce doczesnego spoczynku nastąpi z kaplicy na cementarz nowofarny w Wągrowcu  o godz. 12.00.