INFORMACJA DOTYCZĄCA PODRĘCZNIKÓW WYPOŻYCZONYCH UCZNIOM NA ROK SZKOLNY 2019/20

05.06.2020

ZASADY ROZLICZANIA SIĘ W OKRESIE TRWANIA PANDEMII COVID-19

1. Uczniowie klasy 3 A - podrÄ™czniki zostanÄ… pobrane z szafek przez komisjÄ™. PodrÄ™czniki, które zostaÅ‚y pobrane do domu przez uczniów zostanÄ… zwrócone wraz z kluczami do szafek osobistych przy odbiorze Å›wiadectw ukoÅ„czenia szkoÅ‚y wg. nastÄ™pujÄ…cego planu:

Załączniku nr 1.

2. Pozostałe klasy tj. 2A, 2B, 1A, 1B, 1C, 1D, 1E

PodrÄ™czniki zostanÄ… pobrane z szafek przez komisjÄ™. PodrÄ™czniki, które zostaÅ‚y pobrane przez uczniów do domu zostanÄ… zwrócone do szkoÅ‚y w nowym roku szkolnym 2020/2021 wraz z kluczami do szafek.

W sprawach wątpliwych będziemy się kontaktować osobiście z danym uczniem.,

Świadectwa promocyjne zostaną przesłane do każdego ucznia na adres e-mail. Oryginały świadectw promocyjnych będą przekazywane w nowym roku szkolnym.

3. Wszystkie inne sprawy indywidualne, takie jak:

a/ egzaminy klasyfikacyjne,

b/ egzaminy poprawkowe,

c/ skreÅ›lenia z listy uczniów szkoÅ‚y,

d/ inne terminy

do każdego zainteresowanego zostanie wysłane indywidualne zawiadomienie.

treœæ zosta³a wydrukowana ze strony