INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/23

23.08.2022

DNIA 1 WRZEŚNIA 2022 ROKU ODBĘDZIE SIĘ INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2022/23 W AULI CECHU RZEMIOSŁ RÓŻNYCH W WĄGROWCU UL. JANOWIECKA 1 GODZ. 12:00

UDZIAŁ BIORĄ KLASY PIERWSZE : 1A, 1B, 1C i 1D

ZBIÓRKA UCZNIÓW GODZ. 11:30  (obowiązuje strój apelowy)

Osoby odpowiedzialne za inauguracje roku szkolnego: L. Muszyńska, E. Bąk, A. Kaczanowska i L.Czarnecka

Dnia 02 września br. (piątek)    klasy pierwsze przychodzą  na zajęcia wg. planu podanego przez wychowawców po rozpoczęciu roku szkolnego.

Klasy drugie i trzecie w czwartek i piątek (01 i 02 września) udają się do swoich pracodawców, a od poniedziałku wg. planu podanego na  E- DZIENNIK oraz w komunikatach na stronie szkoły.

Uwaga !!!

Klasy trzecie w każdy  poniedziałek i wtorek odbywają zajęcia nauki szkolnej. Natomiast środa, czwartek i piątek odbywają praktyczną naukę zawodu u swoich pracodawców.

Klasy drugie w każdą środę i czwartek odbywają zajęcia nauki szkolnej. Natomiast poniedziałek , wtorek i  piątek odbywaj praktyczną naukę zawodu u swoich pracodawców.